Ką aplankyti ir veikti apsistojus K&A apartamentuose Kunigiškiuose

Planuojant atostogas pajūryje, atsakymas į klausimą „ką veikti”, rodos akivaizdus – mėgautis pajūriu! O kas, jei oras prastas arba nenorite vien tingiai leisti laiko pajūryje, Jums įdomios apylinkės, naujos veiklos? Praleidę nemažai laiko pajūryje, sudarėme sąrašą veiklų bei lankytinų vietų, kad atostogos čia būtų įsimintinos, nepriklausomai nuo oro. Šiuo sąrašu jau ne kartą pasinaudojo ir mūsų svečiai, tad tikimės, kad jis bus naudingas ir Jums.

Pirtis paplūdimyje

Ar teko kada, įsikaitinus pirtyje, atsivėsinti čia pat esančioje jūroje? Jei teko, apsidžiaugsite Kunigiškių paplūdimyje esančia pirtimi. O jei neteko – rekomenduojame šį potyrį asmeniškai. Pirtis Kunigiškių paplūdimyje yra ant jūros kranto. Ją galima užsisakyti tiek privačiai, tiek naudotis tomis dienomis bei valandomis, kai pirtis būna viešo naudojimo. Daugiau informacijos rasite svetainėje www.jurospirtys.lt.

Kai norisi skaniai pavalgyti

Mes žinome, kaip svarbu atostogų metu pailsėti nuo maisto gaminimo, tad džiaugiamės, kad netoli apartamentų įsikūrusi ne viena skanaus maisto vietelė.

 • Vos už kelių žingsnių nuo apartamentų veikia užkandžių ir gėrimų bariukas ,,Purslai”. Čia rekomenduojame paragauti vienų skaniausių austrių Palangoje bei pasimėgauti ten gaminamais įvairiausiais kokteiliais.
 • Rūkytos žuvies rasite eidami link pajūro dešinėje pusėje, vos 250 metrų nuo apartamentų. Kasdien 12 val. žuvis jau būna išrūkyta, tad paskubėkite, nes kaip kalba visi aplinkui – tai skaniausia žuvis Palangoje.
 • Šalia pajūrio esančioje kavinėje ,,Kurortas” iki 12 val. dienos tiekiami pusryčiai, o pietums ar vakarienei nuostabūs šefo patiekalai. Čia užsisakyti išsinešimui galite ir krosnyje keptą picą. Mes dažnai ją nusinešame prie jūros ir tai būna mūsų spontaniška vakarienė su nuostabiu saulėlydžiu.
 • Dar viena nuostabi vieta vakarienei ar pietums – itališko maisto restoranas viešbutyje „Medūzos”, esantis pušynų apsuptyje.
 • Kunigiškių centre rekomenduojame dar vieną puikią vietą – kavinę ,,Bermudai”. Tai vieta, kur susitinka dalelė Italijos ir Lietuvos pajūris, čia rasite nuostabaus skonio picas ir kokteilius.
 • Jei esate lietuviško maisto mėgėjas, vos už 10 min. kelio automobiliu Jūsų laukia populiarusis HBH „Palanga” restoranas.

Aktyviam laisvalaikiui vaikams ir sugausiems

 • Jei esate matę jėgos aitvarus ir vis svarstėte, koks jausmas lėkti su vėju, Monciškėse esančioje kaitavimo mokykloje Jūra Spot galėsite išbandyti šį itin populiarėjantį sportą. Mokykla yra netoli kunigiškių, Ošupio takas 15, Monciškės.
 • Wake Park ir vandens batutų parkas Palanga patiks ir suaugusiems, ir vaikams. Čia galima išbandyti vandenlenčių sportą, o vasarą ir batutų parką. Jis taip pat netoliese, Liepojos plentas 1D, Palanga.
 • Vieta, kur verta ne tik pavalgyti, bet ir pramogauti – HBH „Palanga”. Čia daug karstynių vaikams, pasivaikščiojimo takas su skulptūromis, jodinėjimas žirgais.
 • „Boom parkas” Žibintininkų km. netoli Palangos – tikras rojus vaikams šiltuoju metu. Batutai, karstynės, laipynės, čiuožynės – galima užsibūti ir visą dieną.

Kai oras nedžiugina

 • „Atostogų parkas” Žibintininkų km. netoli Palangos – vieta, kur gera bet kokiu oru. Vidaus ir lauko baseinai, sukūrinės vonios, įvairiausios pirtys bei pirties programos, net gintaro pirtis. Parke taip galima užsisakyti ir SPA procedurų, veikia kavinė. Šioje vietoje idėjų laikui praleisti bus visai dienai.
 • „Palangos baseinas” – neseniai atidarytas modernus baseinas Palangoje. Jame yra garinės pirys bei sauna, kai kuriomis dienomis vykdomos pirties programos. Taip pat yra sukūrinė vonia, pavandeninės masažinės srovės ir net keli plaukimo takeliai baseine. Taip pat yra ir nedidelis negilus baseinas mažiesiems.

Transportas

Auto nuomos punktą rasite Palangos oro uoste, ten galima užsisakyti City Bee. Kelionėms netoli puikiai veikia BOLT programėle, naudotis ja daug palankiau, nei taxi.